Вечното дерби

31-10-2010 12:20

Черна перла вдигна Панагюрище

Оки поведе Оборище към разгромен успех срещу Мирянци

Отборът на Оборище Панагюрище разби с 5:1 Мирянци в мач от местната А Окръжна група, игран на стадион "Орчо Войвода", информира местният pia-news.com.

Мачът премина под диктовката на домакините, за които се резигра африканската перл Обаси Салас Окечукво, наричан от местните си почитатели Оки. Той пътво пропусна сам срещу вратаря, но малко по-късно се отчете с фамозен гол, за който бе възнаграден с нежна прегръдка от лидера на Евророма Стоян Петришки.

През второто полувреме само за 20 минути Васко Гърков оформи хеттрик. Петият гол пък мушна Илия Богоев в 76-та минута. Почетния гол за гостите вкара Крум Василев пет минути преди края.

Тагове: Обаси Салас Окечукво